version:
   
O FirmieAgencja
morska
TransportSpedycja
portowa
Sprzedaż
kontenerów
GaleriaPrzydatne
informacje
Kontakt
Port Logics Cargo and Container Sp. z o.o
ul. Hryniewieckiego 1
70-606 Szczecin
NIP 955-19-48-159
tel. +48 91 489 88 88
fax +48 91 489 88 99
office@plcc.pl

Zarząd: Prezes Zarządu:
Artur Helbig
tel. +48 91 489 88 81
a.helbig@plcc.pl
Wiceprezes Zarządu:
Wojciech Piechowski
tel. +48 91 489 88 82
w.piechowski@plcc.pl

Agencja morska: Marek Milewski
tel. +48 91 489 88 85
mobile +48 662 187 885
m.milewski@plcc.pl

Transport kontenerów 
Import – Export:
Porty:

Gdańsk
Gdynia
Szczecin
Świnoujście

Hamburg
Bremerhaven
Rotterdam
Antwerpia
Małgorzata Milewska
tel. +48 91 489 88 83
mobile +48 662 187 883
g.milewska@plcc.pl
Paweł Sitkowski
tel. +48 91 489 88 87
mobile +48 662 187 887
p.sitkowski@plcc.pl
Anna Ruszel-Pentoś
tel. +48 91 489 88 86
mobile +48 662 187 886
a.ruszel@plcc.pl
Mateusz Popiel
tel. +48 91 489 88 84
mobile +48 662 187 884
m.popiel@plcc.pl

Międzynarodowy
transport lądowy:
Jarosław Machnik
tel. +48 91 489 88 92
mobile +48 662 187 892
j.machnik@plcc.pl
Rafał Pentoś
tel. +48 91 489 88 91
mobile +48 662 187 891
r.pentos@plcc.pl
Monika Helbig
tel. +48 91 489 88 93
mobile +48 662 187 893
m.helbig@plcc.pl
Katarzyna Nejman
tel. +48 91 489 88 72
mobile +48 662 187 872
k.nejman@plcc.pl

Agancja celna: Zbigniew Goździk
tel. +48 91 489 88 75
mobile +48 662 187 875
z.gozdzik@plcc.pl
Marek Milewski
tel. +48 91 489 88 85
mobile +48 662 187 885
m.milewski@plcc.pl

Księgowość: Małgorzata Życińska
tel. +48 91 489 88 95
m.zycinska@plcc.pl

Rozliczenia: Anna Kotulak
tel. +48 91 489 88 88
mobile +48 662 187 888
a.kotulak@plcc.pl
Agata Lemirowska
tel. +48 91 489 88 73
a.lemirowska@plcc.pl

Wyświetl większą mapę

 Facebook



www.plcc.pl
by studio-online.pl | wymagania strony